Tůma Zdeněk (Praha 1907 - 1943 Praha)
Kuřák, signováno vlevo dole Tůma, olej/překližka, 34 x 34 cm, poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |